Yabancı Uyruklu Kişilere Sağlık Sigortası

Türkiye geneli İL GÖÇ  İDARESİ tarafından OTURMA İZNİ için istenilen sağlık sigortasını en uygun ve ekonomik fiyatlara bizden alabilirsiniz. Yabancılar için geçerli ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI satın almak için hemen bizi arayın!

iKA Yabancılar Hukuk Danışmalık Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belge danışmanlık hizmetleri kapsamında ‘yeterlilik belgesi‘ sahibi yasal bir yabancılara hizmet veren vize ve oturma izni danışmanlık şirketidir. Yabancılara yasal ikamet ile ilgili tüm oturma izni belge işlemlerini %100 gizlilik çerçevesinde yapıyoruz. Size özel imkân ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

yabancılar için sağlık sigortası

Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yabancılar; oturma izni almak için, yabancı sağlık sigortası yaptırması zorunludur. e-ikamet randevu uygulaması üzerinden İkamet izni randevusu alan yabancılar Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne randevu tarihi ve saatinde özel sağlık sigortası poliçesinin aslını teslim etmeleri zorunludur.

Oturma İzni İçin Yabancı Sağlık Sigortası Nereden Alınır?
Sağlık sigorta poliçesi satın almak için bize arayın.. Uzmanlarımız 5 dk içerisinde poliçenizi düzenleyerek size ulaştıracaktır.

Poliçeniz 1 saat sonra elinizde !
İstanbul ili içerisinde iseniz kurye ile 1-2 saat içerisinde poliçeniz size teslim edilir. İstanbul dışındaki yabancılar için ise ertesi gün poliçelerini yurt içi, aras kargo ile teslim edilir.

En uygun fiyata ve ucuz ikamet izni için gerekli olan Türk Nippon 2019 sağlık sigortası fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

İKA Yabancılar Danışmanlık, ikamet izni randevu alma için geçerli olan poliçe numarası ve poliçe yenileme numarası bulunan yabancılara özel sağlık sigortası poliçesini 5 dk içinde hızlı ve güvenilir olarak ofisimizde sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca Türkiye’de geneli sağlık sigortası olmak isteyenlere 5 dk içinde poliçe numarasını gönderiyoruz. Poliçenin aslını ise 1 gün içinde sizlere kargo ile gönderiyoruz. 

ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİMİZ

Seçtiğiniz sigorta şirketinden 0 yaş ile 65 yaş arasındaki tüm yabancılar için hızlı ve geniş teminatları bulunan kapsamlı özel sağlık sigortası poliçesini 5 dk içinde teslim alabilirsiniz.

SİGORTA ŞİRKETLERİ 2019

TÜRK NİPPON SİGORTA A.Ş 

UNICO SİGORTA A.Ş.

ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

DOĞA SİGORTA A.Ş.

SOMPO JAPAN SİGORTA A.Ş.

AK SİGORTA A.Ş.

ALLIANZ SIGORTA A.Ş.

ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

AXA SİGORTA A.Ş.

GÜNEŞ SİGORTA A.Ş.

NEOVA SİGORTA A.Ş.

RAY SİGORTA A.Ş.

ZİRAAT SİGORTA A.Ş.

ZURICH SİGORTA A.Ş.

MAPFRE SİGORTA A.Ş.

ORIENT SİGORTA A.Ş

GROUPAMA SİGORTA A.Ş.

EUREKO SİGORTA A.Ş.

hizmet verdiğimiz iller

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce ‘de yaşayan tüm yabancılara 5 dk içinde özel sağlık sağlık sigortası numarasını 1 günde kargo ile adresine teslim ediyoruz.

HEMEN SATIN AL