V84 Şartlı Giriş Çıkış Yapacakların Dikkatine

iKA Yabancılar Hukuk Danışmalık Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belge danışmanlık hizmetleri kapsamında ‘yeterlilik belgesi‘ sahibi yasal bir oturma izni işlemleri yapan göç danışmanlık şirketidir. İkamet izinleri uzmanlık alanlarımızın en başında olup işlemlerinizde size özel %100 gizlilik çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Sizde oturma izni fiyat avantajlarından faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

V84 Şartlı Giriş - Çıkış Nasıl Yapılır?

Türkiye’de vize, vize muafiyeti süresi ihlal eden, ikamet izni kartı geçerlilik tarihi biten ve oturma izni başvurusu red edilen, kaçak durumdaki tüm yabancı vatandaşlara, V84 şartlı giriş yasası ile ikamet izni alıyoruz.

Türkiye’de V84 Şartlı Giriş – AF Kanunu Devam Ediyor!

2019

Türkiye’de ikamet izni almak için, Türkiye’ye şartlı giriş yapmayı planlayan yabancılar ülkesine ait pasaport ile anlaşmalı 3. ülkeleri kontrol etmeden bilet almamalı ve rastgele kulaktan duyma herhangi üçüncü ülkeye çıkış yapmamalıdır.

Türkiye’den çıkarken vize ihlal ofisi ve maliye veznesine ceza parası ödemen kesinlikle giriş – çıkış yapmayın.

Şartlı giriş çıkış yapacak yabancılar gittiğiniz ülkeyi araştırmadan rastgele çıkış yapmayın.

 1. Hasan diyor ki:

  Merhaba.Özbek vatandaşı ilticacıyken memleketine gitmesi gerekiyor ve iltica işinden vazgeçip bir ay süreli memleketine geliyor ama memleketinde Türk vatandaşıyla evleniyor.Tr den çıkmadan önce daha önceki beş bin küsur liralık cezasını yatırıyor. Sorum şu: Bu kişi Tr ye girebilirmi nasıl bir yol izlemesi gerekir? Teşekkürler..(beş aydır memleketinde şu an)

  • İka Danışmanlık diyor ki:

   Sayın Hasan bey;
   Bahsettiğimiz durumla ile alakalı kontrol “tahdit kodu” pasaport sorgulama yapmadan size cevap olarak net birşey söylememiz mümkün değil. Havalimanından çıkarken cezasını bile ödese sıgınmacı başvurusu olduğu için ülkesinden ÇIKIŞ yada Türkiye’den GİRİŞ yasağı konulmuş olabilir. Net ve kalıcı çözüm sunabilmemiz için pasaport sorgulaması yapmamız gerekiyor.
   Saygılarımızla…

 2. Leyle diyor ki:

  Merhaba ben fas vatandaşim bi turk vatandaş ile evliyim şartli giriş ile turkiye giriş yaptim ve şartli giriş ihlal ettim şuande turkiye de giriş çikiş yapmak istiyorum ama turkiye giriş yasaği koyulecekmi eğer evet bu durumde kanunu bi çozum varmi

Bir cevap yazın