V71 Tahdit Kodu Nedir?

V71 Tahdit Kodu “Semti Meçhul” tahdit kodudur. Türkiye’de ikamet izni başvurusu yaparken “Göç İdaresi Genel Müdürlüğü” E-ikamet sistemine beyan ettiği adresin şikayet üzerine yada rutin kontrol aşamasında beyan edilen adreste bulunmayan yabancılar işlediği idari kanun ihlalinden dolayı “Göç İdaresi Genel Müdürlüğü” yabancının pasaport bilgilerine (DEPORT) yani Türkiye’den sınır dışı edilirken “Gümrük Muhafaza Müdürlüğü” tarafından konulur.

Yabancının Türkiye’ye giriş yasağı nasıl kaldırılır?

V71 tahdit kodu yada diğer tahdit kodları genellikle T.C. bakanlığı izni ile kaldırılır ve girişine izin verilir. Bakanlıktan alınacak mahkeme kararı yada özel izinle kaldırılır. Hızlı ve yasal giriş yasağı kaldırılması konusunda sizlere alanında uzman ekibimizle profesyonel hizmet vermekteyiz.

iKA Yabancılar Hukuk Danışmalık Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından danışmanlık hizmetleri kapsamında ‘yeterlilik belgesi‘ sahibi yasal bir danışmanlık şirketidir. Türkiye’de yaşayan yabancılara göç idaresi işlemlerini %100 gizlilik çerçevesi içerisinde yapmaktayız. Size ve ülkenize özel imkân ve avantajlarından faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.