Türkiye Giriş Yasağı Kaldırma

Türkiye’ye GİRİŞ 

2019 yılı ve geçmiş yıllarda bir çok yabancı uyruklu Türkiye’den vize ihlali, ülkeye kaçak giriş, fuhuştan, yasa dışı işlerde bulunan vb. kanunda belirtilen (adli veya idari) olarak nitelendirilen suçlardan birini işlediği tespit edilen yabancı ülkemizden sınır dışı edilmek üzere ülkeye giriş yasağı kodları dediğimiz ”tahdit kodları” konularak ülkemizden deport edilmiştir. Bu nedenle bir çok ülke vatandaşının en büyük sorunu yada isteği giriş yasağı / deport kaldırma yapılarak tekrar Türkiye’ye girmek istemektedir.

İçişleri bakanlığı; Emniyet genel müdürlüğü ve Göç idaresi genel müdürlüğü projesi olan idari tahdit kodları yabancının işlediği veya ihlal ettiği kanunlara göre deportu’nun kalkması ve ülkeye giriş yapabilmesi giriş yasağı koduna göre değişmektedir. İçişleri bakanlığı’nın çıkarmış olduğu genelge, kanun ve yönetmeliklere göre tahdit kodlarının yani giriş yasağının kaldırılması belirli başvuru yapıldıktan sonra bakanlığın değerlendirilmesi olumlu olması sonucunda deport kaldırma yapılabilmektedir.

Türkiye’ye Giriş Yasağı / Deport Nasıl Kaldırılır? 

Türkiye’ye giriş yasağı / deport (idari tahdit kodu) olan bir yabancının hiçbir işlem yaptırmadan önce mutlaka hakkında konulmuş giriş yasağı kodu nedir? , nasıl kaldırılır? , ne kadar sürede kaldırılır? , nereye başvuru yapılması gerekir? ,maliyeti nedir? , ücretleri nedir? diyerek ”pasaport deport sorgulama” yaptırması gerekir.

İKA Danışmanlık; alanında uzman göç danışmanı ve avukatlarımızla birlikte size %100 garantili ve güvenilir deport kaldırma/ giriş yasağı kaldırma yapabilmek için sizden herhangi noter tasdikli, tercümeli, apostilli belge ve evrak talep etmeden aynı gün içerisinde pasaport deport sorgulaması yapabilmektedir. Tek yapmanız gereken işlem bize +90 505 067 69 08 nolu WhatsApp hattımızdan pasaport fotokopisi göndermek ve işlem ücreti ödemenizden sonra aynı gün içerisinde tüm sorularınızın cevabı size verilecektir.

 

Yabancı uyruklu ülke vatandaşlarına konulan Türkiye’ye giriş yasaklarını kaldırmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Örneğin; Özel Meşruhatlı ve İstizanlı vize yada mahkeme yolu (sulh veya idari mahkemeleri)’ne dava açarak deport kaldırma yapılabilmektedir. Fakat İçişleri bakanlığı’nın yönetmeliği ve genelgelerine bağlı olarak bazı tahdit kodları yani giriş yasağı kodları ne işlem yapılırsa yapılsın, kaldırılmamaktadır. Bu tarz giriş yasakları konulan giriş yasağı süresi son erdikten sonra ülkeye giriş izni verilmektedir.

Sizde %100 GARANTİLİ ve GÜVENİLİR

TÜRKİYE’DEKİ GİRİŞ YASAĞINIZI KALDIRMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Türkiye Giriş Yasağı Kaldırma” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.