Nepalli Bakıcı

Nepalli Bakıcı Arıyorum

Nepalli bakıcı, eğitimli bir çocuk bakıcısı ile çocuğunun iyi derece de İngilizce öğrenmesi ve konuşmasını isteyen bir çok ailenin tercihi olan referanslı bakıcı olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda İngilizce bilen bakıcı arasında filipinli bakıcıdan sonra öne çıkan ve ilk sırada gelen Nepalli bakıcılardır.

Nepalli Bakıcı 

Nepalli bakıcı; eğitimli, referanslı, bebek & çocuk bakımı konusunda deneyimli ve İngilizce bilen bakıcı olarak görev yapan yabancı bakıcıdır. Nepalli bakıcılar, ülkemizde hali hazırda çalışan yatılı bakıcı olarak görev yapan profesyonel bakıcı olup Türkiye dışındaki bir Nepalli bakıcı adayının çalışma izni gibi yasal izinlerini aldıktan sonra ülkeye girişini sağlayabiliriz.

Nepalli Bakıcı Özellikleri

 1. Bebek ve çocukları çok seviyor olmaları,
 2. Saygılı, sevgiye ve saygıya önem veren kişilikleri,
 3. Memnuniyet ve çözüm odaklı kişilikleri,
 4. Güleryüz, vicdan ve merhamet sahibi olmaları,
 5. Enerjik ve mutluluk odaklı olmaları,
 6. Yaşam alanının temizliği, kişisel bakımı konusunda titiz ve hijyene önem vermeleri,
 7. Eğitimli, eğitime önem veren ve öğrenmeyi seviyor olmaları,
 8. Sağlam, kalıcı ve hızlı iletişim kurma yetenekleri, 
 9. Aile yapısına çok çabuk uyum sağlıyor olmaları,
 10. Disiplinli ve kurallara uyuyor olmaları,
 11. Eğlenceli kişilikleri ile aktivite ve etkinlikleri seviyor olmaları,
 12. Çocuklar oyun oynamayı seviyor ve keyif almaları,
 13. Yaptıkları işi profesyonelce ve meslek edinerek yapmaları

Nepalli Bakıcı Ücretleri 2023

Son dönemde çok fazla rağbet gören Nepalli bakıcı fiyatları, bakıcının eğitimi, yaşı , iş deneyimi, vereceği referanslar gibi özelliklere göre farklılık göstermektedir. Nepalli bakıcı ücretleri: gündüzlü ve yatılı çalışmasına ile eğitimli olmasına göre 800 $ ile 1.200 $ arasında değişmektedir.

Ayrıca Nepalli çocuk bakıcısının yapacağı iş, bakmakla yükümlü olduğu çocuk sayısı, çalışma zamanı görev ve sorumlulukları da belirlenecek olan fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Genel olarak aylık ücretleri tecrübeli oldukları için Nepalli bakıcılar, çocuk gelişimi konusunda eğitimli, yetenekli ve sorumluluk sahibi oldukları için maaşları da bu doğrultuda değişiklik gösterebiliyor.

Nepalli Bakıcı Arıyorum

Nepalli bakıcı arıyorum! veya Nepal’den bakıcı veya dadı getirmek istiyorum! diyorsanız. Ülkemizde hali hazırda bulunan Nepalli bakıcı adayını veya ülkemizin dışında yani yurt dışında herhangi bir ülke de bulunan Nepalli bakıcı adayını Türkiye’ye getirmek mi istiyorsunuz. Bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hemen destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Nepalli Bakıcının Eksi ve Artıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button