İzmir Bakıcı Danışmanlık

Bakıcı Danışmanlık

İzmir Bakıcı Danışmanlık

İzmir bölgesinde bebek, çocuk bakımı yada yaşlı, hasta bakımı için yakınlarına veya çocuklarına bakıcı arayanlara, İstanbul Kariyer Akademi en iyi bakıcı adayları ile bakıcı bulma ajansı hizmeti sunan bakıcı danışmanlık şirketidir. 

Yabancı Bakıcı Danışmanlık

Filipinli, Gürcü, Özbek, Türkmen, Kırgız, Kazak, Azeri, Nepalli, Etiyopyalı vb. yabancı uyruklu bakıcılar ile bakıcı bulma danışmanlık şirketleri arasından en çok tercih edilin İstanbul Kariyer Akademi Danışmanlık olarak çocuk bakıcı, bebek bakıcısı, yaşlı ve hasta bakıcısı temini yapmaktayız. 

İzmir çocuk bakıcısı; eğitimli, güvenilir ve yatılı bakıcı bayan çalıştırmak isteyenlere bakıcı bulma ajansı şirketidir.

İzmir bebek bakıcısı; referanslı, yabancı dil bilen bakıcı bayan çalıştırmak için bakıcı temini hizmeti sunan danışmanlık şirketidir.

İzmir yaşlı bakıcı; kemik erimesi (osteoporoz), tansiyon, romatizma, vertigo, şeker, kolesterol, felç, idrar kaçırma, alzheimer vb. hastalık nedeniyle yakınlarınız için aradığınız yaşlı hasta bakıcısı bulma veya temini danışmanlık şirketidir.

İzmir hasta bakıcısı; sağlık veya kaza nedeniyle evde yada hastanede yakınlarınız için aradığınız hasta bakıcısı bulma ajansı danışmanlık şirketidir.

İzmir Bakıcı Danışmanlık
İzmir Bakıcı Danışmanlık – İSTANBUL KARİYER AKADEMİ DANIŞMANLIK

İZMİR BAKICI DANIŞMANLIK

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ‘de yaşayan ailelere bakıcı bulma ve temini konusunda hizmet veren danışmanlık şirketidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir