İngilizce Bilen Bakıcı

İngilizce Bilen Bakıcı Arıyorum

Bebek & çocuk bakımı için bakıcı arayanlar ebeveynler, ikinci bir dil bilen özellikle de yabancı dil olarak İngilizce bilen bakıcı yada dadı hizmeti talep eder. Aileler, Türkiye’de İngilizce bilen bakıcılar arasında birinci veya ikinci ana dili İngilizce olan Filipinli bakıcı ve dadı başta olmak üzere Nepalli, İngiliz, Endonezyalı, Etiyopyalı, Afrikalı (Ganalı, Ugandalı, Zimbabveli, Kenyalı, Nijeryalı, Faslı) ve diğer yabancı dil bilen bakıcı ile çalıştırır.

İngilizce Bilen Bakıcı Arıyorum

Rivalde Bakıcı Danışmanlık şirketimizi arayarak aradığım bakıcı; çocuğumla iyi derecede akıcı İngilizce konuşabilecek aynı zamanda öğretebilecek eğitimli, tecrübeli, referanslı ve profesyonel bakıcı arıyorum, demeniz yeterlidir. Aradığınız bakıcı veya dadı adayını 1 gün gibi kısa sürede buluruz.

İngilizce Bilen Bakıcı Hizmeti

Günümüz koşullarında Dünya’da çok hızlı bir şekilde gerçekleşen teknoloji gelişmeler ile iş dünyası karşısında, gelecek de çocuğunun gelişimine katkı sağlamak isteyen bir çok anne, İşkur güvencesi ile en iyi bakıcı bulan yasal olan Rivalde Bakıcı Danışmanlık gibi ajanslar aracılığıyla çocuğuma “İngilizce bilen bakıcı arıyorum” diyerek danışmanlık hizmeti almaktadır. 

İngilizce Bilen Bakıcı Nasıl Bulurum?

Çocuğuma yabancı dil (İngilizce) bilen bakıcı arıyorum” diyen bir çok anne ve baba için bu süreç kabusa dönüşerek en sonra çare olarak iyi derecede İngilizce bilen bakıcı veya dadı nasıl bulurum? sorusunu arama motorlarına sorar. Çocuğuna İngilizce bilen bakıcı arayan ebeveynler dadı bulma sürecinde araştırma yaparken birden fazla İşkur’lu olan güvenilir bakıcı bulan web siteleri yada en iyi bakıcı bulma şirketleri ile bulur.

İngilizce Bilen Bakıcı Ücretleri Ne Kadar?

İngilizce bilen bakıcı maaşları bilindiği üzere yüksektir. İngilizce bilen bakıcı fiyatları örneğin; yabancının “Filipinli, Nepalli, İngiliz, Endonezyalı, Etiyopyalı, Afrikalı (Ganalı, Ugandalı, Zimbabveli, Kenyalı, Nijeryalı, Faslı)” olmasına göre farklılık gösterirken, eğitimli ve çalışma şekli olan gündüzlü ve yatılı olmasına göre farklılık gösterir. 2023 bakıcı maaşları ne kadar?  sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz:

İngilizce Bilen Bakıcı Fiyatları 2023

  • Gündüzlü filipinli bakıcı ücretleri; 1.000 $ – 1.200 $ arasında iken yatılı çalıştırmak istenen filipinli dadı fiyatı ise 1.200 $ ile 1.500 $ dolar aralığında olup artı olarak (150 -250 TL) arasında izin parası ödenmektedir.
  • Nepalli Etiyopyalı, Endonezyalı bakıcı fiyatları ise  800$ – 1000 $ dolar, evde yatılı kalabilen dadı ise 900 $ – 1.200 $ dolar arasında olup Afrikalı (Ganalı, Ugandalı) gündüzlü bakıcı ücreti ise 10.000 – 13.000 TL arasında iken, yatılı kalarak çalışan Zimbabveli, Kenyalı, Nijeryalı yabancı bakıcılar 12.000 TL – 16.000 TL arasında ücret almaktadır.
  • İngiliz Bakıcı Ücretleri;

Türkiye’de en yüksek bakıcı ücreti İngiliz bakıcı ve dadı fiyatları ise minimum ortalama 5.000 (£) – 8.000 (£) Pound’dan başlamaktadır.

ÖNERİLEN SAYFALAR

Filipinli Bakıcı

Bakıcı Ücretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button