Hızlı İkamet İzni Nasıl Alınır?

Türkiye’de ikamet izni alma konusunda zaman sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? İka Danışmanlık ile hızlı ve kısa sürede oturma izni almak artık çok daha kolay! Alanında uzman göç danışmanlarımızla dosyanızın hazırlanması – randevu alma ve vergi ödemeleri vb. diğer işlemlerin yapılması yanı sıra dosyanızı eksiksiz hazırlayıp sizlere kısa sürede ikamet izni alıyoruz. 

Ülkemizde fazla kalamayacak mısınız? Acilen Türkiye dışına seyahat mi etmeniz gerekiyor? Acil durumda sizlerin kısa sürede ikamet izni nasıl alınır? diyorsanız. Oturma izni alınması konusunda profesyonel ekibimizle haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. 

  • İka Danışmanlık diyor ki:

   Merhabalar Amir khan Youldash; ” Selam Ben 4 sana oldu almadam beni arayıp soran” bu yorumunuzdan birşey anlayamadık. Kim sizi neden arayıp sormadı 4 sene boyunca sorunuz tam ve doğru sorarsanız yardımcı olmaya çalışalım

  • Sofiye diyor ki:

   Iyi günler,ben Ukrayna vatandaşıyım bir sorum olacaktı:Ben Türkiyeden çıkış yaparken kendi para cezamı ödedim,oğlumunkini dondurdum,uçakla çıkış yaptım dokuz aydır Ukrainadayim şimdi giriş yapmak istiyorum,ama otobusle o cezayi gümrükte ödiyebilecem mi?

 1. Dilrabo diyor ki:

  Merhaba ben DİLRABO KODİROVA ben 3 temmuz da ikamet için baş vuru yaptip hemde 13 yaşındaki kizim için da, bizim ikamet ne zaman çıkar ayrıca kizimi okula kayd edemiyoruz lutfen cevabı verin.

  • İka Danışmanlık diyor ki:

   Merhabalar Dilrabo hnm; öncelikle biz göç idaresi değiliz. Göç idaresi işlemlerine danışmanlık yapan özel aracı şirketiz. Temmuzdan itibaren 90 gün içinde size geleceğine dair kağıt vermiş olmaları gereklidir. Eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız, göç idaresine bizzat giderek sordurabilirsiniz.

  • Kemal diyor ki:

   Merhaba. Türkmenistan vatandaşıyım. 26 Eylül’de hanım ikimiz giriş cıkış yaptım yaptım. İlgöç idaresine başvuru yaptım. 3.12.2019 tarihe randevu verdiler. Ama hanım hamile oturma iznini alıp Türkmenistana gitmesi gerekiyor. Bir sıkıntı var hanımı en geç 22.12.2019 tarihine kadar uçaga binmesine izin veriyorlar. Bi şekilde oturma izni daha erken alma şansımız varmıdır.? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 2. Gul diyor ki:

  Selam.Ben Azeri vatandasiyim. Ailemle Turkiyede oturma izni almak yasamak ve calismak istiyoruz. Nasil yardimci ola bilirsiniz. Basvuru icin ne yapmaliyiz?

  • İka Danışmanlık diyor ki:

   Merhabalar Gül Hanım; tabiki sizlere %100 güvenilir ve garantili oturma izni almasına yardımcı oluruz. Lütfen bizi arayın. 0505 067 69 08

   • Gul diyor ki:

    Merhaba. Biz yarin size senedlerimizi verirsek randevuu kac gune gelir?ve bi sorum daha olacak göc idaresinde sisteme girisle alakali bi problem varmidir şu gunlerde?

    • İka Danışmanlık diyor ki:

     Merhabalar; senetlerimizi derken anlayamadım sizi.Evet bazı müşterilerimiz sistemde sıkıntı yaşadığından bahsetmektedir. Biz sizlere sorunsuz ikamet izni almanız konusunda yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.