Hızlı İkamet İzni Nasıl Alınır?

Türkiye’de ikamet izni alma konusunda zaman sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? İka Danışmanlık ile hızlı ve kısa sürede oturma izni almak artık çok daha kolay! Alanında uzman göç danışmanlarımızla dosyanızın hazırlanması – randevu alma ve vergi ödemeleri vb. diğer işlemlerin yapılması yanı sıra dosyanızı eksiksiz hazırlayıp sizlere kısa sürede ikamet izni alıyoruz. 

Ülkemizde fazla kalamayacak mısınız? Acilen Türkiye dışına seyahat mi etmeniz gerekiyor? Acil durumda sizlerin kısa sürede ikamet izni nasıl alınır? diyorsanız. Oturma izni alınması konusunda profesyonel ekibimizle haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. 

    • İka Danışmanlık diyor ki:

      Merhabalar Dilrabo hnm; öncelikle biz göç idaresi değiliz. Göç idaresi işlemlerine danışmanlık yapan özel aracı şirketiz. Temmuzdan itibaren 90 gün içinde size geleceğine dair kağıt vermiş olmaları gereklidir. Eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız, göç idaresine bizzat giderek sordurabilirsiniz.

    • Kemal diyor ki:

      Merhaba. Türkmenistan vatandaşıyım. 26 Eylül’de hanım ikimiz giriş cıkış yaptım yaptım. İlgöç idaresine başvuru yaptım. 3.12.2019 tarihe randevu verdiler. Ama hanım hamile oturma iznini alıp Türkmenistana gitmesi gerekiyor. Bir sıkıntı var hanımı en geç 22.12.2019 tarihine kadar uçaga binmesine izin veriyorlar. Bi şekilde oturma izni daha erken alma şansımız varmıdır.? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın