Hakkımızda

Rivalde İnsan Kaynakları olarak “İNSAN” ve “TEKNOLOJi” faktörünün oluşturduğu global iş gücüne sonuna kadar inanıyoruz. Bütünleşik “İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı” firması olarak hizmetlerimizin temelini insan gücü ve teknoloji oluşturmaktadır. 

Rivalde, 2005 den beri Türkiye’de devam eden “insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı” faaliyetlerini, 2022 yılında (™) “WorkPower” istihdam ağını Filipinler, Nepal, Rusya, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerine kadar genişletmiştir. Dünya geneli 33 ülkede akredite olduğu partnerleri ile faaliyet gösteren global kuruluştur.

Rivalde İnsan Kaynakları; yerli ve yabancı iş ortaklarıyla kurduğu uzun vadeli işbirliğiyle içerisinde bütünleşik insan kaynakları yönetim ile uluslararası operasyonel ihtiyaçlarına fark yaratan pratik çözümler sunar.

“Biz İş Gücüyüz!” İş gücünüzü stratejik olarak ele alıyor ve size özel çözümler üretiyoruz…

Türkiye’nin İlk Filipinli Bakıcı Ajansı” 

Türkiye İş Kurumu (iŞKUR) 1340 nolu özel istihdam bürosu izin belgesi ile Türk ve yasal izinlerini alınmış on binlerce portföyündeki kayıtlı oturma veya çalışma izni sahibi Filipinli, Gürcü, Özbek, Nepalli, Türkmen, Rus, Moldovalı, Azeri, Ukraynalı, Etiyopyalı, Ganalı, Endonezyalı, Faslı, Tunuslu, Kenyalı, Nijeryalı, Afrikalı bakıcı ve dadılara iş bulma, yabancı bebek & çocuk, hasta ve yaşlı bakıcısı eleman arayanlara personel bulma hizmeti vermektedir.

Rivalde, Türkiye’de yasal olarak kalmayı planlayan yabancıların yasal izinlerinin alınması hususunda göç danışmanlık desteği verir. Yabancıların, Göç idaresi işlemleri oturma izni almak için e ikamet sigorta, randevu alma, dosya hazırlama ve takibi Çalışma Bakanlığı; çalışma izni başvuru, dosya hazırlama ve sorgulama işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti sunar.

İŞKUR | ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU BELGESİ

Bakıcı Danışmanlık & İş İlanları Web Sitelerimiz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button