Gürcistan vatandaşına Türkiye’de çalışma izni alıyoruz!

Gürcü Vatandaşlarına Çalışma İzn Alıyoruz.

Yurt içi dediğimiz ülkemizde en az geçerliliği 6 ay olan ve aktif olarak devam eden ikamet izni sahibi Gürcistan vatandaşlarına yada yurt dışı ülkesi veya 3.ülkede yasal izin belgesi bulunan Gürcistanlı vatandaşlara Türkiye’de çalışma izni alıyoruz.

Gürcistan vatandaşları Türkiye’de çalışma izni nasıl alabilir?

Türkiye’de yaşayan Gürcistan uyruklu yabancı çalışmak için bakıcı, dadı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı olarak ev hizmetleri sektöründe yada diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde personel veya yönetici olarak çalıştırmak isteyen işveren çalışma izni alması zorunludur.

Ev hizmetleri sektöründe çalışma izni nasıl alınır?

Gürcü vatandaşlar için ev hizmetleri sektöründe çalışma izni almak isteyen işveren; çalışma bakanlığının istemiş olduğu kriterleri taşıması ve yerine getirmesi zorunludur. 

Örneğin;

  • Bakıcı ”ev hizmetleri”; çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı olarak çalışacak Gürcistanlı için çalışma izni başvurusunda en önemli kriterlerin başında işveren’İn küçük çocuğunun olması zorunludur. 
  • Bakıcı ”ev hizmetleri”; yaşlı bakıcı olarak Gürcü yabancı çalıştırmak için bakımı yapılacak yaşlı kişinin 65 yaş üstü olması zorunludur.
  • Bakıcı ”ev hizmetleri”; hasta bakıcısı olarak Gürcü  yabancı çalıştırmak için hasta bakımı yapılacak kişinin bakıma muhtaç olduğunu gösteren rapor olması zorunludur.

Sektörel yabancı çalışma izni nasıl alınır?

Gürcistanlı vatandaşların çalıştırılmak istediği sektöre göre çalışma izni değerlendirme kriterleri ciddi farklılık göstermektedir. İka Danışmanlık sizlere sektörünüze uygun olan yabancı çalışma izni başvurusu konusunda alanında uzman ekibi %100 güvenilir, garantili ve hızlı yasal çözümler ile profesyonel çalışma izni danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz İl ve İlçeler

Avrupa Yakası: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu Yakası: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

İstanbul içi Avrupa yakası veya Anadolu yakasında ev yada işyerinize gelerek Kırgız çalışanınız için çalışma izni başvurusu yapıyoruz. 

İller: Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce 

Türkiye geneli diğer iller çalışma izni işlemi için danışmanlık almak istiyorum. Diyorsanız. Sizlere e-imza ve şifrenizi kimseye vermeden %100 güvenilir ve yasal hizmet veriyoruz.

Gürcü uyruklu vatandaşlara HIZLI ve YASAL Türkiye’de çalışma izni alıyoruz!

Bir cevap yazın