Filipinli Bakıcı

Özellikle yabancı dil bilen bakıcılar konusunda iyi derece İngilizce bilen bebek ve çocuk bakıcısı arayan aileler Filipinli Bakıcı tercih eder. Filipinli bakıcılar; tercih edilmesinin en başında yabancı dil bilen ve konuşabilen bakıcılar olmasının yanı sıra filipinli dadı adaylarının karakter özellikleri bir çok aileyi etkilemektedir. 

Filipinli Bakıcı

Türkiye’de İngilizce bilen bakıcı arayan aileler tarafından tercih ve talep edilen eğitimli filipinli bakıcıdır. Filipinli bakıcı, bebek ve çocuk bakıcılığı konusunda eğitimli olmasının yanı sıra güçlü iş referansları sahibi olması ile öne çıkan profesyonel bakıcılardır. 

Neden Filipinli Bakıcı?

Binlerce ailenin google ve/veya yandex gibi arama motorları aracılığı ile Filipinli bakıcı arıyorum, demesinin birden fazla nedeni bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde işverenler öncelikle verdikleri profesyonel ve kaliteli hizmet ile tanımaktadır. Filipinli bakıcı veya bebek ve çocuk bakıcısı nasıl bulunur? Neden Filipinli bakıcı bulma ajansı ve danışmanlık ile neden çalışmalısınız. Bu yazımızda sizlere kısa kısa bahsedeceğiz. 

Filipinli Bakıcılar

Ülkemiz başta olmak üzere, Dünya’nın bir çok ülkesi ve Avrupa ülkelerinde ebeveynlerinin neden Filipinli bakıcı tercih ettiğinin yanı sıra, Filipinli dadı ve bakıcının özellikleri neler olduğunu sizler için sıralayalım.

 1. Bebek ve çocukları çok seviyor olmaları,
 2. Saygılı, sevgiye ve saygıya önem veren kişilikleri,
 3. Memnuniyet ve çözüm odaklı kişilikleri,
 4. Güleryüz, vicdan ve merhamet sahibi olmaları,
 5. Enerjik ve mutluluk odaklı olmaları,
 6. Yaşam alanının temizliği, kişisel bakımı konusunda titiz ve hijyene önem vermeleri,
 7. Eğitimli, eğitime önem veren ve öğrenmeyi seviyor olmaları,
 8. Sağlam, kalıcı ve hızlı iletişim kurma yetenekleri, 
 9. Aile yapısına çok çabuk uyum sağlıyor olmaları,
 10. Disiplinli ve kurallara uyuyor olmaları,
 11. Eğlenceli kişilikleri ile aktivite ve etkinlikleri seviyor olmaları,
 12. Çocuklar oyun oynamayı seviyor ve keyif almaları,
 13. Yaptıkları işi profesyonelce ve meslek edinerek yapmaları,

Filipinli Bebek & Çocuk Bakıcısı

Filipinliler, bebek ve çocuk bakımı konusunda profesyonel bakıcılık hizmeti veren aynı zaman da İngilizce konuşabilen eğitimli, referanslı bakıcıdır. Filipinli bebek & çocuk bakıcısı; gündüzlü veya yatılı çalışabilen bakıcılardır.

Filipinli Bakıcı Ücretleri

Yazımızın en başından itibaren okumaya başlayıp bu özellikleri okuduktan sonra, 2023 yılı için şimdiden sıkça sorulan soruların başında gelecek olan ilk soru ise filipinli bakıcı fiyatları nedir? olduğuna düşünüyoruz. Filipinli bakıcı ücretleri aslında baktığımızda geçmiş yıllarda 2022 deki maaşları değişmeden devam etmektedir.  

Filipinli bakıcı ücretleri, çocuk ve bebek bakıcısı hizmeti için gündüzlü 1.000 $ Dolar ile 1.200 $ Dolar arası, yatılı filipinli dadı hizmetleri için ise 1.200 $ ila 1.500 $ dolar arasıdır.

Filipinli Bakıcı Arıyorum 

Yenidoğan bebek veya çocuğuma filipinli bakıcı arıyorum, diyorsanız. Rivalde Danışmanlık, Türkiye’de hazır olan filipinli bakıcı veya dadı adayı ile en hızlı şekilde bakıcı temini hizmeti sunar. Ailenin talebi doğrultusunda ise Filipinlerden, Türkiye’ye getirme yapmak isteyen ebeveynlere ise ilk defa ülkemize bebek ve çocuk bakımı için gelmeyi bekleyen filipinli bakıcı adaylarıda gerekli yasal izinleri alınarak işlemleri tamalandıktan sonra getirme işlemi de yapmaktayız. 

Başa dön tuşu
Call Now Button