Ev Yardımcısı

Ev Yardımcısı ile Temizlikçi Arıyorum

Ev yardımcısı; iş hayatında aktif çalışan yada çocuklu veya çocuksuz ev hanımı işverenlerin yaşam alanlarının düzeninde ev işlerine yardımcı olan hem de temizlikçi ihtiyacını karşılayan ev & villa personelidir. Ev yardımcısı temizlikçi bayan; talebe göre gündüzlü yada yatılı kalarak çalışan deneyimli ve referanslı temizlik elemanıdır. Rivalde Danışmanlık, evlere, villalara veya yalı gibi büyük yaşam alanlarına eleman ve personel temini yapan İşkurlu bakıcı ajansı şirketidir.

Ev Yardımcısı

Çalışan kişiler, özellikle yorgun bir şekilde eve geldiğinde ev işleri, ütü, yemek veya masanın kaldırılması gözünde büyür. Bu durumda yaşadığınız villaya bir ev yardımcısı tutma ihtiyacı bir zorunluluk haline gelir. Eve yardımcı bayan tutarak kendinize, varsa çocuğunuza, bebeğinize, eşinize ve yakınlarınıza daha fazla kaliteli bir zaman ayırabilirsiniz. Ev işlerine temizlik personelleri temin eden Rivalde Danışmanlık, eve aradığınız güvenilir, referanslı, tecrübeli ev temizlikçileri ve yardımcısı bulur.

Temizlikçi Kadın

Temizlikçi kadın ihtiyacı genellikle yoğun tempoda iş hayatı olduğundan ev temizliği yapmaya vakti bulunmayan, çocuklu – çocuksuz veya bekar olup yalnız yaşayan işverenler temizlikçiler talep eder. Temizlikçi bayan; gündüzlü veya yatılı kalarak evinizin temizliğine ek olarak anlaşmanıza göre sizlere ütü ve yemek de yapar. Rivalde İnsan Kaynakları ve Danışmanlık olarak ev temizlikçileri çalıştırmak isteyen işverenlerin aradığı güvenilir, profesyonel veya referanslı temizlikçi kadın adayını hızlı bulma, seçme yada yerleştirme sürecine personel temini hizmeti verir.

Eve Temizlikçi Kadın 

Eve temizlikçi kadın almak mı istiyorsunuz? Temizlikçi arıyorum, diyen Rivalde insan kaynakları ile iletişime geçen işverenlerimize en uygun hizmeti sunmaya çalışan özel istihdam ofisi olarak aracı olduğumuz ev temizlikçilerinin yüksek düzeyde özelliklere ve tecrübeye sahip olmasına son derece önem vermekteyiz. Ev temizliği dikkat, titizlik ve hijyen kurallarına en üst şekilde uymayı gerektiren bir hizmettir.

Ev yardımcısı iş ilanları sayfamızdan temizlikçi işi arayan, Rivalde insan kaynakları ve danışmanlık hizmeti veren şirketimize başvuran ev temizlikçi adaylarını seçme ve yerleştirme yapmadan önce şirketimizin portföyüne eklemeden önce ideal temizlikçi kadın adayı için belirlemiş olduğumuz kriterlere, özelliklere vb. donanımlara sahip olup olmadığını kapsamlı bir şekilde araştırıyoruz.

Ev Yardımcısı İle Temizlikçi Arasındaki Fark Nedir?

Genellikle villada ev işlerinin yapılması için ev yardımcısı tercih edilirken, çalışan çocuklu veya çocuksuz aileler ise eve yardımcı olması için temizlikçi kadın talep eder. Fakat iş olarak bakacak olursak neredeyse yaptıkları iş türü aynıdır. Ev yardımcısı ile temizlikçi olarak görev yapan bayanın sorumlulukları aynı diyebiliriz. 

Ev Yardımcısı Ne İş Yapar?

Ev işlerine yardımcı bayan arayanlar, personel temin eden bakıcı danışmanlık şirketlerine sıkça sorduğu soruların başında ise ev yardımcısı ne iş yapar? Eve yardımcı bayan; evin içerisindeki yapılması gereken temizlik, ütü, yemek, servis yapar, ayrıca diğer tüm ev işlerine yardımcı olarak düzeni ve işleyişini sağlar. 

 • Evin odalarına elektrik süpürgesi ile süpürür,
 • Evin tüm ıslak ve ahşap zeminleri temizler,
 • Mutfak ve dolaplarını temizler,
 • Mutfağın eksiklerini çıkarır,
 • Mobilyaların kumaşı siler,
 • Perdeleri yıkar, kurutur, ütüler veya kuru temizlemeye gönderir,
 • Nevresimleri yıkar, kurutur, ütüler, dolaba yerleştirir veya serer,
 • Kıyafetleri yıkar, ütüler, kurutur, dolaba en uygun şekilde yerleştirir,
 • Tablo, Vitrin, Aksesuar veya mobilyadan yapılmış ev mobilyalarının tozunu alarak temizler,
 • Cam vb. malzemeden yapılmış aydınlatma ürünlerinin tozunu alarak temizler,
 • Çöpler atar,
 • Yemek yapar, masayı kurar ve kaldırır,
 • Gelen misafirleri karşılar, ikram ve servis yapar,
 • Anlaşmaya bağlı olarak acil durumlarda anneye çocuk bakımına yardım eder.

Ev Yardımcısı Nasıl Çalışır?

Ev yardımcısı; İstanbul başta olmak üzere gündüzlü tam gün olarak sabah 08:00 – 08:30 başlar, akşam ise 18:30 – 19:00 saati arasında hafta içi beş (5) gün anlaşmaya bağlı olarak altı (6). günüde yarım gün olarak çalışırken,  yatılı ev yardımcısı ise haftanın 6 günü evde 24 saat yatılı kalarak çalışan profesyonel ev yardımcısı bayandır. Çocuk bakımında çalışan bayan personel anlaşmaya bağlı olarak anneye ev işlerine yardımcı olacak şekilde ev yardımcısı olarak destek verir.

Ev Yardımcısı Kimdir?

Ev yardımcısı; ev temizlik bilgisi, dikkat, tecrübe, profesyonellik gerektiren bir meslektir. Ev yardımcısı olarak Türkiye’de Türk ve yabancı uyruklu eve yardımcı bayan arayanlar genellikle Rivalde Danışmanlık portföyünde bulunan listedeki personeli tercih eder.

➜ Türk
➜ Filipinli
➜ Gürcü
➜ Özbek
➜ Türkmen
➜ Ukraynalı
➜ Moldov
➜ Rus
➜ Azeri
➜ Endonezyalı
➜ Nepalli
➜ Etiyopyalı
➜ Faslı
➜ Ganalı
➜ Ugandalı
➜ Afrikalı
➜ Gündüzlü
➜ Yatılı
➜ Yabancı Uyruklu

Ev Yardımcısı Ücretleri

Ev yardımcısı fiyatı; çalıştırmak istediğiniz personelin donanımı, evinizin büyüklüğü, çalıştırma şeklinize, şehire, ülkeye göre değişir. 

Gündüzlü tam gün olarak ev veya villada sabah 08:30 başlar, akşam ise 18:30 saati arasında hafta içi beş (5) gün çalışan yardımcı bayan fiyatı 6.000 TL ila 10.000 TL iken, haftanın 6 günü evde 24 saat yatılı kalarak çalışan ev yardımcısı ücreti ise 7.000 TL – 12.000 TL arası personelin talebine göre belirlenir.

Günlük eve temizlikci arayanlar ise genellikle gündelik kadın tumayı tercih eder, 2022 yılı için günlük temizlikçi bayan ücreti ise normal bir dairenin temizliği için en az 400 ila 700 TL arasında iken, villa temizliği için ev yardımcısı ise 700 – 1000 TL arasında ücretleri talep ettiği belirlenmiştir. 

Ev Yardımcısı Arıyorum 

Ev yardımcısı mı arıyorsunuz? Rivalde Danışmanlık, villada ev işlerine yardımcı çalıştırmak isteyen işverenlerin aradığı güvenilir, profesyonel veya referanslı ev yardımcısı adayını hızlı bulma, seçme yada yerleştirme sürecinde işverenlere ev personeli temin eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button