Çalışma İzni Danışmanlık

İKA Danışmanlık 2005 yılından itibaren ülkemizde yaşayan yada yaşamayı planlayan yabancılara yasal konularda hukuki, belge ve vize danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. 14 Yıllık tecrübemizle alanında uzman avukat, göç, belge ve vize danışmanlarından oluşan 20 kişilik profesyonel ekibimizle birlikte bireysel veya kurumsal müşterilerimize, Türkiye’de hukuka uygun yaşam ve çalışma koşulları oluşturmaktayız.

iKA Yabancılar Hukuk Danışmalık Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belge danışmanlık hizmetleri kapsamında ‘yeterlilik belgesi‘ sahibi yasal bir yabancılara hizmet veren vize ve çalışma izni danışmanlık şirketidir. Yabancılara yasal ikamet ile ilgili tüm oturma izni belge işlemlerini %100 gizlilik çerçevesinde yapıyoruz. Size özel imkân ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

İKA Zaman Kazandırır!

İKAMET (OTURMA) İZNİ ALMA

Türkiye’de yaşayan veya yaşamayı planlayan yabancılara; Göç İdaresi Müdürlüğü ikamet izni işlemlerinin her aşamasında yasal ve kalıcı çözümler sunuyoruz.Hızlı ve güvenilir ikamet izni alıyoruz.

ÇALIŞMA İZNİ ALMA

Türkiye’de yaşayan veya çalışmayı planlayan yabancılara; Çalışma Bakanlığı tarafından verilen çalışma izni işlemlerinin her aşamasında yasal ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Hızlı ve güvenilir çalışma izni alıyoruz.

TÜRK KİMLİK - TÜRK VATANDAŞLIK ALMA

Türkiye’yi seviyorum. Artık Türkiye’de yaşamak istiyorum! Diyorsanız. Sizlere yasal ve kalıcı çözüm olarak Türk Vatandaşlığı Alma konusunda en hızlı ve güvenilir hizmeti veriyoruz.

EVLİLİK İŞLEMLERİ

Yabancılar Türk vatandaşı ile evlilik yada Türk vatandaşlarına yabancı ile evlilik işlemleri konusunda hızlı ve güvenilir bir şekilde evlendiriyoruz. Evrak vb. prosedürlere takılmadan evlilik işlemlerinizde yasal ve kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz.

TÜRKİYE'de EHLİYET ALMA

Türkiye’de yaşayan yabancılara ülkesinde var olan sürücü belgesi (ehliyeti) Türkiye’de kullanabilir hale getiriyoruz veya ilk defa ehliyet alacak yabancılara hızlı ve yasal T.C sürücü belgesi yani ehliyet alıyoruz.

GAYRİMENKUL ALIM - SATIMI

Türkiye’de yaşayan yada yurt dışında bulunan yabancılara her türlü gayrimenkul alımı veya satımı konusunda alanında uzmanlarımızla birlikte profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

DEPORT (GİRİŞ YASAĞI) KALDIRMA

Türkiye’ye herhangi nedenle DEPORT (GİRİŞ YASAĞI) olan tüm yabancılara yasal ve kalıcı çözümler sunmak için alanında uzman göç danışmanı ve avukatlarımızla birlikte profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

3 ÜLKELERE VİZE ALMA

Türkiye’de yasal ikamet izinli veya izinsiz yaşayan tüm yabancılara gitmek istediği ülkenin kriterlerine göre vize alıyoruz. Vize danışmanlık için bizi hemen arayabilirsiniz.

GİRİŞ - ÇIKIŞ İŞLEMLERİ

Türkiye’de vize veya vize muafiyeti süresi içerisinde ikamet alamamış yabancılara yada ikamet izni başvurusu red olan tüm yabancılara ikamet izni alıyoruz. Her hafta ülkesine uygun olan 3.ülkelere giriş – çıkış yapacak yabancı müşterilerimize sizde katılarak yasal hale gelebilirsiniz.

YABANCILARA ŞİRKET KURULUŞ ve İŞYERİ AÇMA İŞLEMLERİ

Türkiye’de işyeri açma, şirket kuruluş veya herhangi aktif olan şirkete ortak olmak isteyen yabancılara profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

SİGORTA DANIŞMANLIK

Yabancılar için sağlık sigortası veya seyahat sağlık sigortası ihtiyacı olan tüm yabancılar sağlık sigortası satın alma konusunda hızlı ve yasal hizmet veriyoruz.

BANKA İŞLEMLERİ

Türkiye’de yaşayan veya yaşamayı planlayan tüm yabancılara Türkiye’de bankada hesap açma konusunda yasal ve güvenilir hizmet veriyoruz.

NÜFUS İDARESİ İŞLEMLERİ

İkamet, Vatandaşlık vb. işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

NOTER ve TERCÜME HİZMETLERİ

Türkiye’de kullanmak üzere ülkenizden getirmiş olduğunuz veya Türkiye’de kullanacağınız herhangi evrakın tasdik ve 60 dilde tercüme edilmesi konusunda sizlere profesyonel ve yasal hizmet veriyoruz.

YABANCILARA AVUKAT DESTEĞİ

Türkiye’de yaşayan yabancılara her konuda alanında uzman avukatlarımızla T.C. Mahkemelerinde dava açma ve takibi konusunda yasal ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Türkiye’de ikamet edecek veya yasal izinleri almış bulunan yabancı uyruklu vatandaşlara tanınan hak ve sorumluluklar farklılık göstermektedir.

  İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlığı | TR Law Firm Turkey; Türkiye geneli 81 ilde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlara yasal ve hukuki konuların tamamında hizmet vermektedir. 2005 yılından günümüze kadar geçen sürede 10.000 den fazla yabancı uyruklu vatandaşın adına yapmış olduğumuz tüm başvuru, dosya hazırlama ve dosya takibi işleminde %96 başarılı sonuç alarak sektörde lider konumda olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yaşamaktayız.

ÇALIŞMA İZNİ ÇEŞİTLERİ

Türkiye’de ev hizmetleri sektöründe çalıştırmak istediğiniz yabancı bakıcı, dadı, bebek bakıcı, çocuk bakıcıhasta bakıcı veya yaşlı bakımıişlerinden birinde çalıştırılmak istediğiniz; yabancı uyruklu vatandaşlar için yurt içi veya yurt dışından başvuru ile çalışma izni alıyoruz.

Türkiye’de şirketler bünyesinde istediği yabancı işçi, personel (orta düzey,üst düzey yöneticiler), şirket sahibi veya ortağı için yurt içi ve yurt dışından çalışma izni alması zorunludur. Yabancı işçi ve personel istihdam teşvikleri hakkında danışmanlık için bizi arayın.

Türkiye’de eğitim amaçlı bir kurumda ön lisans, lisans, yüksek lisans ya da doktora öğrenimi gören yada görecek yabancılar; öğrenimi süresi devam ederken ikamet izni talep edebilir.

OTURMA İZNİ HİZMETLERİMİZ

E-İKAMET RANDEVU ALMA

Göç idaresi e-ikamet uygulaması sistemi üzerinden sizin için en doğru şekilde eksiksiz olarak ikamet izni başvuru formunu tamamlıyoruz. Gerekli belgelerin temin konusunda sizlere her türlü desteği sağlıyor. Başvuru formu ile birlikte size teslim ediyoruz.

BELGE HAZIRLAMA

İl Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından ikamet izni için istenen tüm belgelerin tamamlanması ve hazırlanması konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Eksik olan belgelerinizin temini ve tamamlanması konusunda ayrıca hızlı bir şekilde destek sağlıyoruz.

SAĞLIK SİGORTASI SATIN ALMA

Göç idaresi tarafından değiştirilen kanun ve yönetmelik gereği ilk başvuru yada uzatma ikamet izni randevu alma ve başvuru için geçerli yabancı özel sağlık sigortası zorunluluğu getirilmiştir. Aşağıdaki fiyat listesi üzerinden sizlere 5 dk içinde poliçenizi teslim ediyoruz. Şehir dışında iseniz 5 dk içinde poliçenizi e-mail adresinize ve whatsapp’a gönderiyoruz. Ayrıca belgenin orjinalini ÜCRETSİZ olarak adresinize 1 gün gibi kısa sürede tüm Türkiye geneli il ve ilçelere KARGO ile gönderim yapıyoruz.

hemen satın al
TERCÜME ve NOTER TASDİK

Her türlü resmi belgenizin 60 dilde tercümesi ve noter tasdik işlemini yasal resmi makam ve kurumlarca onayını yapıyoruz.

ADRES TEMİNİ ve KİRA KONTRATI HAZIRLAMA

Göç idaresine ikamet izni için gerekli ikametgah adresi temini ve kira kontratının hazırlanması konusunda sizlere yasal ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

APOSTİLLİ BELGE GETİRME

İkamet izni, evlilik, veri güncelleme vb. işlemleriniz için gerekli apostilli (doğum belgesi – bekarlık belgesi – sabıka kaydı vb) belgelerinizin apostili ve getirilmesi hususunda sizlere yasal çözümler sunuyoruz.

VERGİ NO ALMA ve VERGİ ÖDEME

İkamet izni almak için en önemli işlemlerden biri ise oturma izni harç ve değerli kağıt bedelini ödemek için geçerli ve aktif vergi numaranızın olması gereklidir. Sizin için vergi numarası alma veya vergi ödemesi konusunda yasal ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ'NE TRANSFER

İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlık olarak sizlere göç idaresine giderken alanında uzman göç danışmanı ve avukatlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca dosya takibini bize yaptıran müşterilerimize İSTANBUL içerisinde İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ‘ne dosya teslimine gidilirken şirket aracımızla refakat hizmeti veriyoruz.

DOSYA HAZIRLAMA VE TAKİBİ

Siz vakit kaybetmeyin. Dosyanızın tamamını sizin adınıza biz hazırlıyoruz. Size sadece teslim etmek kalıyor. Zamanınız size kalsın. İKA “ZAMAN KAZANDIRIR!”

hizmet verdiğimiz iller

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce ‘de ikamet izni danışmanlık hizmeti veriyoruz.

HEMEN ARA

Bir cevap yazın