Çalışma İzni Başvurusu Yapacakların Dikkatine

iKA Yabancılar Hukuk Danışmalık Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belge danışmanlık hizmetleri kapsamında ‘yeterlilik belgesi‘ sahibi yasal bir çalışma izni danışmanlık şirketidir. Çalışma izinleri uzmanlık alanlarımızın en başında olup işlemlerinizde size özel %100 gizlilik çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Sizde çalışma izni teşvikleri ve fiyat avantajlarından faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Çalışma izni başvurusu için gerekli olan Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) – Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) sistemi ile 01/01/2019 tarihinden itibaren kullanıma açıldığından, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) üzerinden Tebligat gönderimi kaldırılmıştır.

Ev veya ticari kuruluşlarda çalışma izni ile yabancı işçi çalıştırmak isteyen işverenler öncelikle e-imza sahibi olması gerekmektedir. 

Çalışma izni başvurusu kendisi yapacak işverenlerin en çok dikkat etmesi gereken konu, sektöre ve yurt içi – yurt dışı olmasına göre yabancı çalışma izni işlemleri değişkenlik göstermektedir.

Çalışma izinleri başvurusu e-devlet veya çalışma bakanlığı sayfasındaki ecalismaizni uygulaması üzerinden e-imza giriş ile yapılmaktadır.

Yabancı çalışma izni başvurusu için verdiğimiz hizmetler;

  • Yabancı çalışma izni alma için gerekli kriterler sağlanıyor mu? Ev hizmetleri ise; kriterlere uyuyor musunuz! Sektörel ise; şirketiniz kriterlere uyuyor m?! uzmanlarımız tarafından inceleniyor.

  • Yabancı çalışma izni başvurusu için gerekli dosyanın hazırlanması ve takibi,

  • Yabancı çalışma izni için zorunlu olan başvuru dilekçe ve iş sözleşmenin hazırlanması,

  • ecalismaizni uygulaması üzerinden ister ofisinizde, isterseniz ofisimiz de sizlerle birlikte online başvuru girişinin yapılması,

  • Çalışma Bakanlığı nezdinde devam işlemlerin takip edilmesi ve sonuçlandırılmasıdır.

  • Size özel İzin sonrası da hizmetlerimiz Bilgilendirme ve Hatırlatma ile devam etmektedir.

Yabancı çalışma izni başvuru dosyanızı alanında uzman ekibimiz tarafından doğru olarak hazırlanır ve başarılı bir şekilde takip edilerek sonuçlandırılır.​

Çalışma İzni Türleri Ev Hizmetleri Çalışma İzni Sektörel Çalışma İzni

Bir cevap yazın