İKA Danışmanlık 2005 yılından itibaren ülkemizde yaşayan yada yaşamayı planlayan yabancılara yasal konularda hukuki, belge ve vize danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. 14 Yıllık tecrübemizle alanında uzman avukat, göç, belge ve vize danışmanlarından oluşan 20 kişilik profesyonel ekibimizle birlikte bireysel veya kurumsal müşterilerimize, Türkiye’de hukuka uygun yaşam ve çalışma koşulları oluşturmaktayız. 

İKAZaman Kazandırır!

İKA Yabancı Danışmanlık;  yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de yaşam ve çalışma hayatlarındaki ihtiyaçları doğrultusunda oturma (ikamet) izni alma, gayrimenkul alımı/satımı, çalışma izni alma, T.C. kimlik alma, ehliyet (sürücü) belgesi alma, şirket kurma, işyeri açma/kapama, evlilik/boşanma, gayrimenkul alımı/satımı, motorlu araç alım/satımı, 3.ülkeye seyahatleri, vize alma, deport, giriş yasağı kaldırma, vize ihlali cezaları, apostil, noter tasdik, tercüme, banka, konsolosluk, sigorta, vergi dairesi, nüfus idaresi işlemleri vb. her türlü belge ve vize temini konusunda yasal danışmanlık sunmaktadır. 

Türkiye’de ikamet edecek veya yasal izinleri almış bulunan yabancı uyruklu vatandaşlara tanınan hak ve sorumluluklar farklılık göstermektedir.

  İKA Yabancılar Danışmanlık Türkiye geneli 81 ilde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlara yasal ve hukuki konuların tamamında hizmet vermektedir. 2005 yılından günümüze kadar geçen sürede 10.000 den fazla yabancı uyruklu vatandaşın adına yapmış olduğumuz tüm başvuru, dosya hazırlama ve dosya takibi işleminde %96 başarılı sonuç alarak sektörde lider konumda olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yaşamaktayız.

Mustafa Beran BARAK
CEO / Founder / Attorney

Selmin Ö.
Director

 

 

İbrahim B.
Company Attorney

Hakan Ö.
YMM - finance & ACCOUNTING